Opel Grandland Hybrid

Krása patří k životu. Opel Grandland Hybrid 

Již za 959 990 Kč.

Zapomeňte na typické. Tohle bude velké, tohle bude Grand. Nový Opel Grandland Hybrid rozhodně nebude „typický“ v žádném ohledu. Výrazný nový design, přední maska Vizor, čistý interiér, zcela digitální Pure Panel, prvotřídní pohon a inovativní prvky, mezi které patří například Noční vidění a přední světlomety IntelliLux LED® Pixel.

Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid
Opel Crandland Hybrid

Náš zatím nejambicióznější facelift kombinuje výrazné estetické prvky a precizní německé inženýrství, aby vám přinesl zcela neobyčejné SUV - Nový Opel Grandland Hybrid. Sebevědomý vůz s ikonickou přední maskou, které říkáme Vizor.

Grandland Hybrid je vybavený novým Pure Panelem Opel - integrovaným displejem, který přináší zcela nový rozměr z řízení vozu. Přináší ty nejdůležitější informace v čisté a čitelné podobě - přivítejte "digitální detox".

Když říkáme, že Grandland Hybrid není typické SUV, musíme začít od podlahy neboli od ráfků a od lakovaných ochranných prvků karoserie do barvy vozu. Mysleli jsme i na ty nejmenší detaily a sportovní vzhled vozu. I proto si můžete vybírat ráfky ve velikostech 17, 18 a 19 palců.

Nejste jako ostatní. Proč by tedy vaše SUV mělo být jiné než vy? Objevte unikátní osobitost díky dvoubarevnému lakování, které zajistí vašemu Grandlandu Hybrid pozornost okolí.

Aktualizovaný design označení modelu na víku zavazadlového prostoru souzní s celkovou designovou strategií značky: je výrazné, čisté a atraktivní. Podtrhuje tak vlajkovou loď mezi SUV modely značky Opel. Pod kapotou pak čeká prvotřídní technologie a výkon. "Grand" získává zcela nový rozměr.

Grandland Hybrid je neobyčejný ze všech úhlů. Okamžitě vás zaujmou originální detaily, kterým vévodí Opel Vizor - unikátní design přední masky s integrovanými světlomety, senzory a logem. Vzadu jsou pak jeho odrazem LED světlomety, které vůz opticky rozšiřují.

Přinášíme vám revoluční technologii předních světlometů IntelliLux LED® Pixel - další krok do budoucnosti. Tento prvotřídní systém zlepšuje viditelnost v noci a zamezuje oslňování protijedoucích vozidel při dálkových světlech. Každý světlomet se skládá z 84 segmentů, které se automaticky vypínají a zapínají dle aktuální situace před vozidlem.

Až do dneška, vám v noci pomáhaly vidět především světlomety. Díky našim inovacím však máte možnost i Nočního vidění1, které díky infračervené kameře zlepšuje viditelnost za běžný rámec plochy osvětlené světlomety do vzdálenosti až 300 metrů. Dokáže detekovat chodce nebo zvířata a okamžitě je zobrazí na displeji před řidičem. Pokud se jakékoli překážce nebezpečně přiblížíte, Automatické nouzové brzdění se také spustí. Grandland Hybrid je vozem, na který se při noční jízdě můžete spolehnout.

Systém varuje řidiče zvukově, pokud se před vozem odehrává nebezpečná situace. Pokud se například přiblíží jiný vůz nebo systém detekuje chodce ve vozovce. Následně dochází k automatickému zpomalení vozu nebo jeho zastavení.

Grandland Hybrid dokáže sám najít vhodné parkovací místo a zaparkovat do něj, zatímco vy se budete starat o pedály plynu a brzdy.

Kamera se zobrazením 360° detekuje objekty, které jsou okolo vozu a vy tak máte větší jistotu. Na obrazovce se promítá, jak vypadá okolí vozu při parkování nebo při couvání.

Díky přední kameře Opel Eye vás tento systém navede zpátky do jízdního pruhu, pokud z něj nechtěně vyjedete pomocí drobné korekce pozice volantu. Grandland Hybrid dbá na vaše bezpečí za všech okolností.

Integrovaný asistent pro jízdu na dálnici zahrnuje Adaptivní tempomat, funkci Stop-and-Go a Asistenta pro jízdu v pruzích. Funguje v poloautomatickém režimu, který usnadňuje jízdu po dálnici - držet se daného pruhu a udržovat vzdálenost od vozidla vpředu. Zapíná se stiskem tlačítka. Vypnout jej můžete pohybem volantu.

Vyberte si ze 4 jízdních režimů - electric, hybrid, sport a 4WD. Hybridní režim vybírá nejefektivnější nastavení a přepíná tak mezi jízdou na elektřinu a na klasické palivo.

Zapomeňte na bolest zad na cestách. Ergonomická sedadla Active s certifikací "Kampaně pro zdravá záda" (AGR) nabízí skvělé pohodlí i při dlouhých cestách.

Díky vyhřívaným prvků vás zima nezastaví.

Stačí jeden pohyb nohou pod zadním nárazníkem a zavazadlový prostor se otevře díky inteligentnímu bezdotykovému otevírání jeho víka.

Nový Grandland Hybrid je vybaven Pure Panelem. Nabízí až 10 palcový barevný dotykový displej infozábavního systému. Váš chytrý telefon můžete připojit díky Apple CarPlayTM nebo Android AutoTM k systému Navi 5.0 IntelliLink.

Rozšiřte si obzory bez toho, abyste se ztratili. Celou Evropu máte na dosah vaší ruky díky integrovaným mapovým podkladům v systému Multimedia Navi Pro s 10 palcovým dotykovým displejem a službami Live Navigation.

Pro nabíjení vašeho telefonu již nebudete potřebovat kabely. A to díky indukčnímu nabíjení.

Nabídka chytrých služeb, která přináší novou úroveň bezpečí a podpory při vašich cestách.

Neváhejte nás kdykoli nezávazně kontaktovat

Vyberte váš požadavek 
Údaje o vás 
Vyberte model 
Corsa
Combo
Crossland
Astra
Mokka
Grandland
Zafira-e Life
Combo Van
Vivaro
Movano
Poznámka 

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE.

 

 