Opel Grandland

Zapomeňte na typické. Opel Grandland 

Již za 639 990 Kč.

Opel Grandland není typické SUV – výrazný design, ikonický prvek Vizor, luxusní digitální displej Pure Panel, prvotřídní naftové a benzínové motory a inovativní technologie.

Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland
Opel Grandland

Čas pro typické vozy je pryč. Výrazný a čistý designový styl značky Opel přináší neobyčejné SUV - Opel Grandland. Atraktivní sportovní křivky a precizní německé zpracování vytváří neobyčejné SUV, které o sobě dává na silnici vědět.

Uvnitř vozu Opel Grandland vás na první pohled zaujme displej Pure Panel. Radikální digitalizace ovládání vozidla je zcela jednoduchá a čistá - bez rušivých prvků, kterými jsou současné vozy SUV přeplněné. Váš Opel vás bude informovat přehledně a přinese vám tak digitální detox.

Že není Opel Grandland typické SUV, myslíme zcela vážně. Všechny modely Opel, které prochází obměnou díky nové designové strategii, promýšlíme do nejmenšího detailu. I proto můžete vybírat ráfky o velikostech 17” 18” a 19”.

Vy nejste obyčejní, proč by vaše SUV tedy mělo být? Objevte svou individualitu díky barevným kombinacím karoserie a střechy - garantujeme vám, že se za vámi budou ostatní otáčet.

Upravené označení nových modelů upozorňuje na nový výrazný design vlajkové lodi mezi SUV modely Opel. Pod kapotou najdete moderní technologie a výkon, který čeká jen na vás. Pokud jste chtěli něco výjimečného, něco Grand, pak jste na správném místě.

Nový Opel Grandland vystupuje z řady ve všech ohledech - designem, progresivními prvky a inovativními technologiemi. Je sebevědomý a dokazuje to nejen unikátním designem přední části vozu, které říkáme Opel Vizor. Ta spojuje světlomety a další prvky do jednoho kompaktního celku.

Přinášíme vám revoluční přední světlomety IntelliLux LED® Pixel - další krok ve vývoji osvětlení vozidel. Nejlepší světlomety v této kategorii vozidel zlepšují viditelnost v noci díky neustálému zapnutí dálkových světel bez oslňování ostatních vozidel. Každý světlomet se skládá z 84 segmentů a přizpůsobuje se okolním podmínkám automatickým vypínáním a zapínáním těchto segmentů.

Standardně se musíte při jízdě v noci spoléhat jen na světlomety. Nyní díky naší prvotřídní technologii, máte možnost Nočního vidění. Moderní infračervená kamera znatelně zlepšuje viditelnost nebezpečí vzdáleného více než 300 metrů od vás - za hranicí osvětlení standardními světlomety. Dokáže rozpoznat zvířata nebo chodce ve tmě a zobrazí upozornění na displeji. Pokud se k překážce blížíte, dokáže také aktivovat Automatické nouzové brzdění. Grandland rozhodně není typické SUV - natož při jízdě v noci.

Systém varuje řidiče zvukově, pokud se před vozem udává nebezpečná situace. Pokud se například přiblíží k jinému vozu nebo systém detekuje chodce ve vozovce. Následně dochází k automatickému zpomalení vozu nebo jeho zastavení.

Už se nemusíte bát menších parkovacích míst. Systém převezme kontrolu nad volantem vozu Grandland, zatímco vy se budete starat o pedál plynu a brzdy.

Pokročilé kamery se zobrazením 360° detekují objekty, které jsou okolo vozu. Na obrazovce tak máte stále přehled, jak vypadá okolí vozu při parkování nebo couvání.

Užijte si novou úroveň bezpečnosti za jízdy. Asistent jízdy v pruzích (LKA) aktivně reaguje na nebezpečné situace jemnou korekcí volantu. Upozornění na vyjetí z pruhu (LDP) pak upozorňuje řidiče, pokud znenadání vyjede z jízdního pruhu.

Asistent jízdy na dálnici je nový systém, který kombinuje Adaptivní tempomat, funkci Stop and Go a Asistent pro jízdu v pruzích. Pracuje v poloautomatickém režimu a při jízdě na dálnici hlídá daný jízdní pruh a odstup od vozidla vpředu. Aktivuje se stiskem tlačítka a lze jej vypnout pohybem volantu.

Zapomeňte na bolest zad při dlouhých cestách. Ergonomická sedadla Active s certifikací "Kampaně pro zdravá záda" (AGR) nabízí skvělé pohodlí i při dlouhých cestách.

Díky vyhřívaným prvků vás zima nezastaví: Vyhřívaná přední a zadní sedadla, vyhřívaný volant, Vyhřívané čelní okno ThermaTec a Vyhřívaná zpětná zrcátka.

Stačí jeden pohyb nohou pod zadním nárazníkem a zavazadlový prostor se otevře díky inteligentnímu bezdotykovému otevírání jeho víka.

Grandland je vybaven plně digitálním displejem Pure Pane. Dohromady s 7" displejem systémů 'Multimedia' a 10" displejem systémů 'Navi Pro' zůstanete ve spojení a budete se při cestách bavit. Jednoduše připojte vaše zařízení díky Apple CarPlay™ nebo Android Auto™ pro mapy, zprávy nebo streamování hudby do šesti reproduktorů.

Rozšiřte si obzory bez toho, abyste se ztratili. Celou Evropu máte na dosah vaší ruky díky integrovaným mapovým podkladům v systému Multimedia Navi Pro s 10" displejem včetně služeb Live Navigation.

Pro nabíjení vašeho telefonu již nebudete potřebovat kabely. A to díky indukčnímu nabíjení. Bezdrátová nabíjecí plocha pomůže váš telefon udržet stále v provozu. Použití je možné s vybranými chytrými telefony.

Nabídka chytrých služeb, která přináší novou úroveň bezpečí a podpory při vašich cestách - aby byly bezpečné a efektivní.

Výkon a kontrola od počátku vaší cesty až na její konec. Užijte si robustní výkon motorů vozu Opel Grandland. Moderní pohonné jednotky zahrnují svižný benzínový motor 1.2 TURBO a spolehlivý naftový motor 1.5 CDTI - obě jednotky mají výkon 96 kW / 130 k.

Sportovně laděné motory vozu Opel Grandland s vysokou efektivitou lze kombinovat s manuální převodovkou nebo plynulou 8stupňovou automatickou - obě se systémem Start/Stop. Naftové motory jsou vybavené poslední generací kontroly emisí.

Výkon musíte mít pod kontrolou. Proto je zde systém IntelliGrip, který výkon vozu Opel Grandland usměrňuje pro kontrolu trakce a stabilitu vozu i na nezpevněném povrchu. Automaticky rozděluje točivý moment na jednotlivá kola ve spolupráci s Elektronickým stabilizačním systémem (ESP). Řidič může zvolit přednastavené režimy pro bláto, sníh nebo písek otočným ovladačem - nebo ponechat nastavený režim Normal a nechat systém IntelliGrip monitorovat situaci. Vy si tak užijete bezpečnou a klidnou jízdu ve městech, na dálnici i mimo zpevněné cesty.

Neváhejte nás kdykoli nezávazně kontaktovat

Vyberte váš požadavek 
Údaje o vás 
Vyberte model 
Corsa
Combo
Crossland
Astra
Mokka
Grandland
Zafira-e Life
Combo Van
Vivaro
Movano
Poznámka 

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE.

 

 